Квадро Екстрім в Яремче

(095) 10 10 700

(096) 10 10 700

Меню

Маршрути екскурсій на квадроциклах та багі в Яремчі

Водоспад «Дівочі сльози»

Водоспад «Дівочі сльози»

Полонина «Вабрянка»

Полонина Вабрянка

Полонина «Щивка»

Полонина Щивка в Яремчі

Гора «Маковиця»

«Гора Маковиця» у Яремчі

Гора «Синячка»

«Гора Синячка»

Поїздка на квадроциклах – задоволення по-справжньому екстремальне. Якщо Ви шукаєте нові враження і турбуєтеся про свою безпеку - вибирайте тур на квадроциклах разом з нами.


Ми пропонуємо великий вибір квадроциклів та маршрутів на будь-який смак. Повірте, після першої ж поїздки Вас знову і знову тягтиме в гори бажання повторити цей захоплюючий досвід.

Маршрути екскурсій на квадроциклах

У чому секрет? По-перше, квадроцикл - це всюдихід, а значить - чим крутіше схил або глибше яма, тим цікавіше долати перешкоду.


По-друге, відсутність такого захисту як у автомобілі, та й взагалі – відкритість, допомагають краще відчути з'єднання з цим транспортним засобом. По-третє, він спроектований так, щоби максимально підняти рівень адреналіну в крові.


Так що в сукупності ці фактори перетворюють катання на квадроциклах на незабутній екстремальний відпочинок для душі та тіла.

Маршрути на квадроциклах в Яремче

Ми розробили кілька авторських маршрутів, які дозоляють як помилуватися краєвидами, так і отримати порцію адреналіну.


Гарні фото гарантовані!


Під час катання на квадроциклах мальовничими Карпатськими горами проводяться виїзди на полинини, вершини гір, хребти, скелі та каньйони, де Вам відкриються неймовірні краєвиди, від яких захоплює дух і завмирає серце.

Тури на квадроциклах в Яремче

Квадро-тур на цілий день

Ну і, нарешті, для тих, хто не уявляє своє життя без екстриму, ми пропонуємо супер екстремальний тур на квадроциклах бездоріжжям і пересіченою місцевістю на цілий день.

тур на квадроциклах на цілий день

За 1 день туру ви відвідаєте відразу кілька цікавих місць:

Гора Маковиця

Гора Рокита Велика

Колиба Русанівка

Гора-скеля Костел

Велика карпатська гойдалка

Чемегівський каньйон

На квадро-тур цілий день

діє знижка –10% на всю техніку!

Прокат квадроциклів в Яремче запрошує вас приєднатися до квадро екстриму. Ми організуємо індивідуальні тури відповідно до ваших побажань, вимог безпеки, підберемо рівень складності, врахуємо погоду.


Крім квадроциклів ми також надаємо клієнтам екіпіровку - шолом і костюм з вологозахистом. Але, незважаючи на всі спроби зробити екстремальний тур більш комфортним, ми все одно можемо гарантувати приголомшливі емоції і заряд бадьорості від дотику із зовсім іншою природою - дикої і непередбачуваної.

GoPro HERO 7 Black

Поїздки на квадроциклах по цікавих місцях Яремче

© 2011-2022 «Квадро Екстрім» - Прокат квадроциклів та баггі в Яремче. Всі права захищені.