Квадро Екстрім в Яремче

(095) 10 10 700

(096) 10 10 700

Меню

Відгуки

Будемо раді, якщо Ви залишите відгук про наш прокат квадроциклів та баггі в Яремче "КВАДРО ЕКСТРІМ". Ми дуже цінуємо будь-який відгук від Вас, адже він допоможе нам зробити наші послуги ще краще.

відгуків на Google Maps

Відгуки та рекомендації людей що випробували на собі наші тури і екскурсії. Після кожної пригоди ми просимо клієнтів залишити відгук на нашому сайті.


Всі відгуки про відпочинок реальні, кожен прив'язаний до профілю Google

Коментарі клієнтів

Христина Нагурська

4 травня 2021

★★★★★


Це було найкращим рішенням - вибрати прогулянку на квадрік по горах. Техніка у відмінному стані, все класно виглядає, хороший інструктор. Маршрут екстремальний і нереально красивий. Обов'язково повернемося сюди ще!

Марк Балинский

9 березня 2021

★★★★★


Був з дівчиною, взяли 2 годинний маршрут, сказати, що емоцій купа, то нічого не сказати. Квадроцикл був дійсно у відмінному технічному стані, маршрут мальовничий і цікавий, захват не пройшов до сих пір. Варто кожної витраченої копійки на 100%. Повірте, це не рекламний відгук, а те, чим хочеться поділитися.

Andrey Fedorov

19 лютого 2021

★★★★★


Круте місце, орендував до цього в 2019 році, сервіс залишився на рівні і ціна так само, маршрут змінюється, хороші інструктори і техніка, хлопці все підкажуть і навчать. Обов'язково сходіть.

Lyuda Osaulenko

16 лютого 2021

★★★★★


Тільки що приїхали з маршруту на YAMAHA VIKING 700 Каталися 2 години. Мало! Враження неймовірні! Емоції зашкалюють! Хочемо ще приїхати і спробувати інші машини, квадроцикли. Дуже красива природа - заворожує своєю красою! Маршрут дуже цікавий. Є зупинки, де можна зробити красиві фото. РЕКОМЕНДУЄМО !!!

Пропозиції та побажання

Хочете запропонувати покращення або у Вас є додаткові побажання? Просто опишіть їх максимально докладно в поле нижче!

Щось пішло не так? Ви можете допомогти нам стати краще!

Для того, щоб уникнути подібних випадків у майбутньому, нам необхідно дуже детально розібрати ситуацію, що склалася, ми з задоволенням відреагуємо на будь-який відгук, скаргу або зауваження, яке допоможе нам поліпшити якість сервісу або нашу послуги. Опишіть максимально розгорнуто суть Вашого звернення:

Обов'язкове поле
Введіть дійсний номер телефону
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
НАДІСЛАТИ
Данные успешно отправлены
Произошла ошибка

© 2011-2022 «Квадро Екстрім» - Прокат квадроциклів та баггі в Яремче. Всі права захищені.